:

Antyki WarszawaPlac Zbawiciela 5

Sklep antykwaryczny ANTY-RAJ został powołany przed 28 laty przez Rajmunda Murawskiego na mocy koncesji wydanej przez ówczesne Ministerstwo Kultury i Sztuki.
Od początku działalności znajduje się przy placu Zbawiciela 5 w Warszawie. Obiekt jest mały powierzchniowo wobec czego działalnością obejmuje bardzo określony zakres. Zajmujemy się sprzedażą: malarstwa, wyrobów ze srebra, ikon, biżuterii, porcelany... Wszystkie rzeczy znajdujące się w naszej placówce odznaczają się unikatową oryginalnością i niepowtarzalnością.

Sprzedajemy wyłącznie biżuterię dawną pochodzącą od końca XVII w. po okres międzywojenny. Dysponujemy wyrobami z rejonu Polski, Carskiej Rosji, Austro-Węgier i innych. Znajdziecie tu Państwo szeroki wybór pierścionków z kamieniami szlachetnymi. Ponadto, można u nas nabyć różnorodne kolczyki, wisiorki, naszyjniki, bransolety, brosze... Dla mężczyzn oferujemy duży wybór spinek do mankietów i inne prezenty okolicznościowe.

Wszystkie przedmioty charakteryzuje wartość historyczna i niepowtarzalność wzoru, dzięki czemu każdy nabywca znajdzie u nas coś co zadowoli jego lub jego bliskich.
Antykwariat AntyRaj Warszawa Plac Zbawiciela 5 tel. (22) 621-78-36 w godz. 11:00-17:00 RajAnty